Dorastenci deklasovali Trebišov 9:0, Džamba s hetrikom

V K-Classic 1. ligy dorastu hokejisti Mládež HC 46 Bardejov odohrali ďalšie zápasy v nadstavbovej časti. Po domácej prehre 3:5 proti tímu Prešov Penguins v siedmom kole hostili družstvo MŠKM Trebišov a počínali si veľmi dobre.

Bardejovčania sa ujali vedenia po štyroch minútach, keď presne mieril Matej Džamba a o necelú minútu a pol zvyšoval na 2:0. V šestnástej minúte hostia hrali presilovú hru, no boli to domáci, ktorí sa radovali z gólu – v čase 16:12 na rozdiel troch gólov zvyšoval Adrián Brezovský.

Prostredná časť hry odštartovala dvoma vylúčeniami na strane Bardejova, no o minútu aj na druhej strane dvaja hráči smerovali na trestnú lavicu. V 26. minúte Marek Príhoda upravil na 4:0 a o necelú minútu Matej Džamba už na 5:0, čím definitívne zlomil hostí. Tí v druhej dvadsaťminútovke inkasovali ešte raz, tento raz z hokejky Adriána Tkáča. V závere tretiny ešte dostal 20 minútový trest domáci Zuščik.

Aj posledná tretina patrila domácemu klubu Mládež HC 46 Bardejov. Po 71 sekundách Sebastián Kačmarík upravoval na 7:0, ďalší gól pridal Tibor Gurský v 52. minúte a záverečnú bodku dal dve minúty pred záverom Marek Príhoda. Bardejovčania svojho súpera z Trebišova deklasovali vysoko 9:0 a pripísali si druhú výhru v nadstavbe.

Najbližšie sa v domácom prostredí predstavia v sobotu 26.1.2019, keď od 14.00 hod. privítajú Brezno.

Mládež HC 46 Bardejov – MŠKM Trebišov 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)

Góly: 5., 6. a 27. Džamba, 17. Brezovský, 26. a 58. Príhoda, 35. Tkáč, 42. Kačmarík, 52. Gurský

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pjenčák – Príhoda, Feckanin, Kačmarík, Brezovský, Gurský – Harčár, Zuščik, Džamba, Tkáč, Kašperan