Tento víkend sa mladým hokejistom nedarilo

Zvíťazili iba dorastenci v jednom zápase

V 1. lige mladších žiakov privítali hráči Bardejova Michalovce. Zápas piatakov skončil 4:8, keď sa za domácich presadili 2 krát Eštok, Réh a Hakoš. Šiestaci prehrali 2:8. Góly strelili ešte v prvej tretine Greš a Potočňák.  Mladší žiaci sa najbližšie predstavia v Humennom 25.11.2017.

Starší žiaci vycestovali do Michaloviec. Taktiež neboli úspešní. Siedmaci prehrali 0:14 a ôsmaci 1:16. Za ôsmakov sa ako jediný presadil Brezovský v 58. minúte. Starší žiaci najbližšie privítajú doma Humenné 25.11.2017.

Kadeti odohrali 12. kolo doma proti Breznu. V poslednej tretine góly strelili Orság a Harčár, no na výhru to nestačilo. Hostia strelili štyri a tak zápas skončil 2:4. V ďalšom kole, v piatok 17.11., privítajú kadeti doma Prešov.

Dorastenci odohrali dvojzápas v Námestove. Prvý, v sobotu 11.11.2017, vyhrali tesne 4:3. Góly strelili Zuščik, Sokoli a dva krát sa presadil Hric. V druhom zápase, v nedeľu, sa im nedarilo. Góly padli iba v prvej tretine. Jeden presný zásah za hostí zaznamenal Horňák. Domáci sa presadili dva krát. Zápas teda skončil 2:1 pre domácich. Na ďalší víkend odohrajú dorastenci dvojzápas doma proti Humennému.