Hokejoví kadeti ukončili náročnú sezónu

Ťažká sezóna je na konci

Reportáž

V štrnástom kole druhej časti regioná

lnej baráže kadetov hostili Bardejovčania celok Brezna. Posledný zápas v sezóne domácim nevyšiel podľa očakávaní.

V úvode síce Bardejov po góloch Gurského a Džambu viedol už po dvoch minútach 2:0, no v ďalšom priebehu prvej tretiny sa strelecky presadzovali iba hostia. V rozmedzí siedmych minút Brezno strelilo šesť gólov a o víťazovi bolo rozhodnuté.

V prostrednej časti hry domáci inkasovali päť gólov a nestrelili ani jeden. V poslednej tretine sa už len dohrávalo, góly padali na oboch stranách. Bardejovskí kadeti sa so sezónou rozlúčili prehrou 5:15 a v tabuľke sa z ôsmych družstiev umiestnili na štvrtom mieste.

Viac sa už dozviete z priloženej reportáže.

Mládež HC 46 Bardejov – HK Brezno 5:15 (2:6, 0:5, 3:4)

Góly za Bardejov: Gurský 2, Džamba, Plaskoň, Petryla

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Paranič, Pjenčák – Kačmarčík, Jurč, Petryla, Hiščár, Sokoli, Gurský, Lazur, Zuščik, Kowalski, Plaskoň, Grivna, Harčár, Pavlišin, Letko, Džamba, Tkáč, Feckanin