Dorastenci historicky postúpili do play-off

Hokejisti z MHC 46 Bardejov odohrali ďalšie stretnutia. Piataci v 21. kole vycestovali do Košíc. V zápase boli úspešnejší domáci a vyhrali 8:1. Za Bardejovčanov sa o jediný gól v prvej tretine postaral Palčo. V Košiciach sa nedarilo ani šiestakom a silnému súperovi podľahli 19:0

Predohrávku 22. kola odohrali mladší žiaci v Spišskej Novej Vsi. Piataci odohrali vyrovnaný duel, ktorý skončil remízou 2:2. Bardejovčania sa presadili v prvej a poslednej tretine vďaka gólom Peregrina a Kotvana. Šiestaci opäť prehrali vysoko. V ďalšom kole privítajú piataci aj šiestaci doma Poprad.

Starší žiaci odohrali 21. kolo doma proti Košiciam. Nedarilo sa siedmakom a ani ôsmakom. Siedmaci nestrelili ani gól a za ôsmakov sa ako jediný presadil Brezovský.  Predohrávka 22. kola bola úspešnejšia pre ôsmakov, keď získali doma aspoň bod za remízu 8:8 proti Spišskej Novej Vsi.  Za domácich Bardejovčanov sa presadili 2x Horňák, Gurský, 4x Kašperan  a Lukáč. Siedmaci prehrali 2:18, góly za MHC dali Ilčík a Mihalenko. Starší žiaci v ďalšom kole vycestujú do Popradu.

Kadeti v baráži skupiny východ opäť s prehrou. V 4. kole  vycestovali do Zvolena a prehrali 1:8. Čestný zásah za hostí zaznamenal v druhej tretine Orság. V piatom kole privítajú doma Michalovce.

Dorastenci sa po úspešnej základnej časti prebojovali premiérovo do play-off. 12. kolo vyhrali nad Považskou Bystricou kontumačne 5:0 a v 13. a 14. kole mali voľno. V play-off sa Bardejovčania stretnú s HOPA Bratislava. Prvé dva zápasy sa odohrajú v Bratislave 17. a 18.2.2018.