Sezóna 2020/21 z pohľadu Mládež HC 46 Bardejov…

Sezóna 2020/21 z pohľadu Mládež HC 46 Bardejov…

Hokejová sezóna  2020/21 je pre náš klub Mládež HC 46 Bardejov na svojom konci. Pandémia nás pripravila o tréningy, všetky mládežnícke zápasy, turnaje našich detí, MS v hokeji, ako aj o letné olympijský hry, ktoré sú preložené na rok 2021, ale aj mnohé ďalšie veľké podujatia.

Sezóna 2020/21 bola v znamení skúšok, výziev a najmä prekážok. Rok, ktorý testoval fyzické, ale aj mentálne sily každého z nás. Bol to rok, ktorý zmenil chod ľudstva a po ktorom už nič nebude ako predtým. Medzi svetlé momenty nášho klubu v tomto období patrí počínanie si našich odchovancov František Gajdoš, Richard Nemec, Patrik Litavec, Patrik Sokoli v reprezentáciách, prvoligových a extraligových kluboch, ktorí ako jediní absolvovali sezónu na ľadových plochách na Slovensku.

O chvíľu ak to situácia s pandémiou dovolí, tak nám začína príprava na novú hokejovú sezónu 2021/22. V tejto dobe je veľmi dôležité, aby sa vrátili mladí ľudia k športu. Aby sme rokom 2020 a 2021 nestratili deti vo veku či už 6, alebo 14 rokov, ktoré sa porovnávali, mali v sebe športovú hravosť. Ak nám vypadnú zo systému, bude to citeľná strata, ktorú pocítime za pár rokov. Prosíme preto rodičov a trénerov, aby deti viedli naspäť k športu. Aby sa im venovali. Za náš klub Mládež HC 46 Bardejov môžeme sľúbiť, že ich v tom nenecháme samých a budeme na tom patrične spolupracovať.