Deti si na zimnom štadióne prišli na svoje

Dnes popoludní (nedeľa, 3. decembra 2017) sa na zimnom štadióne v Bardejove po roku znova uskutočnila akcia pod názvom Deti na hokej. Podujatie organizuje Slovenský hokejový zväz v spolupráci s klubom Mládež HC 46 Bardejov. Pre deti počas takmer dvoch hodín boli pripravené mnohé aktivity, na ľade bolo k dispozícii päť stanovíšť, kde sa nachádzali tréneri, pre deti boli pripravené rôzne prekážky, hry, pre začiatočníkov odrážadlá.

„Prišlo množstvo detí, zapísaných bolo sto tridsať, no na ľade ich bolo ešte viac. Prišli s nimi rodičia, každé dieťa si okrem zážitku odnieslo aj darčekový balíček od sponzorov. Deti nemuseli mať vlastné korčule, tie sa dali požičať, klub spolu so zväzom pripravil aj prilby,“ informoval tréner MHC 46 Bardejov Patrik Sokoli.

„Veríme, že z tých detí, ktoré tu dnes prišli, sa k nám pripojí aspoň niekoľko. Boli by sme radi. Každý deň sa venujeme aj škôlkarom, rozbehli sme olympiádu pre škôlky, denne prichádza približne 35 detí, učíme sa základy korčuľovania.“

V prípade, ak by práve vaše dieťa malo záujem začať hrať hokej, stačí prísť s dieťaťom na tréning, tie sú trikrát v týždni. V utorok v čase od 16.45 – 17.45, v piatok od 17.30 – 18.30 a v nedeľu od 8.00 – 9.00. Začiatok roka 2018 klub usporiada ďalšie zaujímavé podujatie s názvom Rodina na ľade.

(www.ahojbardejov.sk)

 

FOTOGALÉRIA:

Deti si na zimnom štadióne prišli na svoje