Dorastenci ukončili základnú časť na prvom mieste

V 1. lige mladších žiakov vycestovali hráči v 13. kole do Humenného. Zápas piatakov skončil úspešne pre hostí, keď zvíťazili vysoko 15:1. O góly sa postarali: 5 krát Petrík, 4 krát Tomčo, 2 krát Soroka , 2 krát Mojdis a po jednom góle strelili Demský a Peregrin. Šiestaci podľahli Humennému 1:4. O jediný gól hostí sa v poslednej tretine postaral Greš.

V 14. kole privítali doma Košice. Piataci prehrali 2:9, keď sa za Bardejovčanov presadili Bujňák a Palčo. Aktuálne sa nachádzajú na 4. mieste v tabuľke. Šiestaci taktiež prehrali s Košičanmi 1:11. Opäť sa ako jediný presadil v druhej tretine Greš. Šiestaci sa nachádzajú spolu s Humenným na poslednom mieste. Piataci aj šiestaci sa najbližšie predstavia opäť doma proti hráčom zo Spišskej Novej Vsi.

Starší žiaci v 13. kole privítali doma hráčov z Humenného. Siedmaci zdolali hostí pohodlne 10:3. Strelecky sa za domácich presadili: 4 krát Valigurský, 2 krát Mihalenko a jedným gólom prispeli Ilčík, Balamuta, Pavlišin a Knapík. Ôsmakom sa taktiež podarilo zvíťaziť nad Humenným v pomere 5:3. O dva góly sa postaral Kašperan a po jednom pridali Jantek, Gurský a Česla.

V 14. kole vycestovali starší žiaci do Košíc. Zápas siedmakov skončil vysokou výhrou domácich, 23:1. Za hostí stelil symbolický gól v 59. minúte Mihalenko. Nedarilo sa ani ôsmakom, prehrali 21:0. Siedmaci aj ôsmaci sú na predposlednom mieste v tabuľke a najbližšie vycestujú do Spišskej Novej Vsi.

Kadeti v 13. kole hostili neďaleký Prešov. Domácim sa nepodarilo streliť gól, no inkasovali až 6. Zápas 14. kola proti Rimavskej Sobote bol odložený na 17.12. V 15. Kole vycestovali do Brezna. Celý priebeh zápasu bol vyrovnaný a tak si mužstvá body rozdelili. Zápas sa skončil remízou 6:6, pričom po jednotlivých tretinách to bolo: 1:1, 1:1, 4:4. Za hostí sa presadili: 3 krát Sokoli, Kapcár, Dubjel a Jankura. Kadeti sú zhodne ako starší žiaci na predposlednom mieste v tabuľke.

Dorastenci odohrali posledný dvojzápas 17. a 18. kola v Lučenci. Darilo sa im v oboch zápasoch, keď strelili zhodne po 8 gólov. V prvom zápase sa strelecky presadili 3 krát Horňák a Zuščik a 2 krát Sokoli. V druhom to boli 4 krát Sokoli, 2 krát Zučšik a po jednom góle Hadušovský a Tkáč. V základnej časti to bolo pre dorastencov všetko, nakoľko v poslednom kole mali voľno a ukončili to na 1. mieste.