Strelecky sa najviac darí Sokolimu a Kašperanovi

Mladši žiaci odohrali 15. kolo doma proti družstvu zo Spišskej Novej Vsi. Piatakom sa darilo, keď zvíťazili 5:2. Hetrikom sa prezentoval Tomčo a dva góly vsietil Palčo. Šiestaci takí úspešní neboli. So Spišskou prehrali 1:8. O jediný gól sa v druhej tretine postaral Potočňák.

Zápas 16. kola s Popradom neodohrali piataci ani šiestaci. Najbližšie sa obe kategórie predstavia doma, 6.1.2018 proti Prešovu.

Starší žiaci vycestovali v 15. kole do Spišskej Novej Vsi. Siedmaci prehrali vysoko 2:20. Prvý gól strelil Mihalenko, keď premenil trestné strieľanie, druhý dal Ilčík na začiatku druhej tretiny. V Spišskej sa nedarilo ani ôsmakom a taktiež prehrali, 3:25. Za Bardejov sa presadili Fedoročko, Brezovský a Gurský.

V 16. kole hostili starší žiaci Poprad. Nedarilo sa ani jednému celku. Siedmaci prehrali 0:15 a ôsmaci 3:24. Dva góly strelil Kašperan a jeden Fedoročko. V 17. kole vycestujú starší žiaci do Prešova.

Kadeti si v dohrávanom 14. kole zmerali sily s Rimavskou Sobotou. Vyhrali tesne 4:3. O dva góly sa postaral Kapcár, prvý dal z presilovej hry, ďalší pridal Dubjel a v oslabení sa presadil Plaskoň. V 16. kole vycestovali do Prešova, tam sa im už nedarilo a prehrali 1:6. Jediný gól strelil v poslednej tretine Kapcár. Kadeti sa v poslednom kole predstavia doma proti Breznu 21.12.2017.

Dorastenci postúpili do nadstavbovej časti. V prvom kole vycestovali do Brezna. Tam prehrali  1:6, za Bardejov sa presadil Zuščik. O deň na to sa predstavili v Lučenci, tam taktiež prehrali, 3:5. Presadili sa Horňák a dva krát Sokoli. V treťom kole privítali doma Trebišov. Prehrali tesne 4:5, keď hostia dali víťazný gól 30 sekúnd pred koncom zápasu. Bardejovčania dali dva góly v presilovke a to Sekerčák a Horňák. Po jednom góle ešte pridali Kačmarčík a Ivančo.

V štvrtom kole už boli Bardejovčania úspešní. Doma zvíťazili 11:1 nad Humenným, keď sa o góly postarali Kačmarčík, Horňák 2, Džamba, Rychvalský 2, Sokoli 3, Kalafut a Ivančo. V piatom kole vycestujú bardejovskí dorastenci na Oravu a deň pred Štedrým dňom sa predstavia v Považskej Bystrici.